Terapeut duše – pomoc s vašimi problémy

 

most

 

Na základě absolvovaného semináře u Blanky Chakoshpour  a z něho získaných poznatků a zkušeností,  ale především vedena svými duchovními průvodci a posláním pomáhat ostatním lidem, nabízím zajímavou terapii, v Čechách jedinečnou, Terapii Duše.

Poslání Terapeuta Duše:

„Osvobozovat Duše od zbytečného utrpení, pomáhat skrze rušení karmických pout, kleteb a slibů (převážně z minulých životů) a skrze absolutní odpuštění sobě i druhým ke svobodě Duše a otevřenému Srdci tak, aby se každý mohl vrátit sám k sobě, vzít si zpět svou vlastní vnitřní Sílu a byl tak sám sebou. Lidé se po této terapii stávají vědomějšími, rozkrývají se jim cesty, jak naplňovat svou misi zde na Zemi a rozpomínají se, kým skutečně jsou. Dochází k uzdravení a pochopení na mnoha úrovních. Ať již emocionální, duševní, fyzické či duchovní. Ve fyzickém těle až na úrovni samotné DNA.

Meditační terapie je jemný způsob, jak pracovat se svým nitrem. Nejedná se o drastické regresní návraty do bolavých vzpomínek. Sama duše ví, kam až nás může pustit, aby se osvobodila a pomocí jednoduchých technik nánosy minulosti společně odstraníme.

„Terapeut Duše pracuje na základě intuice. A řídí se zcela svým Srdcem a Láskou v něm. Je empatický, profesionální a NIKDY nenechá klienta odejít s otevřeným tématem…“

Pro koho je Terapie Duše vhodná? Pro dospělé i děti (od cca 12 let – záleží na povaze problému). S mladšími dětmi se pracuje skrze maminku. Pro muže i ženy. 

Tato terapie není vhodná pro drogově závislé. Pro osoby, které užívají psychofarmaka. Pro těhotné a kojící. Pro ty, jež trpí schizofrenií.

V této terapii se řeší potíže, jak fyzické povahy, tak  psychické.

lilie

Individuální Terapie Duše s Blankou Topkovou
Cena: 2.000,- Kč
Doba trvání: cca 1,5 – 2 hodiny
Za klienty také dojíždím v rámci Prahy i Středočeského kraje.
Objednání: pouze přes email: terapieduse@centrum.cz