Jak vnímáte současné energie?

Máte pocit, že jste se propadli zpět tam, kam jste doufali, že už se vracet nemusíte?
Zdá se vám, že tenhle zápas už jste sváděli stokrát?
Nebo vás něco pohání vpřed, jakási nově nalezená síla, otevření se, které přivádí možnosti?

 

autumn-1072827_960_720.jpg

Vyrovnávání polarit (mluvím tu především o mužském a ženském principu) na planetě se v těchto dnech zintenzivnilo. A proto tu vnímám takovou rozpolcenost v prožitcích. Stále je však důležité pamatovat na to, že všechno se teď děje, abychom v sobě našli to nejlepší a použili to. Někteří z nás potřebují po tisící navštívit tu temnou, slepou uličku, než si řeknou: a dost, já to můžu udělat jinak. Někomu se znovu ozvou vnitřní démoni, aby je konečně mohl nakrmit láskou. A někdy se na nás v jeden okamžik vyvalí vlna bolesti, protože ucítila příležitost: teď můžu být prožita, teď mě nechá odejít.
V těchto dnech je ta bolest kolektivní. Pokud se necítíte dobře, je pravděpodobné, že se podílíte na očišťování celého kolektivu, není to jen vaše a neudělali jste nic špatně. Je to součást toho, co jsme sem přišli vykonat. Prožít to a tím to ukončit – ve své rodové linii a na planetě všeobecně. Rodí se tu veliká síla. A tím klíčem je dovolit si tento proces bez odsuzování, nezavírat před ničím oči, praktikovat důslednou upřímnost k sobě sama, a zároveň si podržet v srdci prostor pro tuto sílu – pro její naději, odhodlání, otevřenost a zranitelnost. Je to konec konců ženský aspekt síly. Je to vedení Láskou. A hledá teď vyjádření, které spojuje sjednocení a smíření s prudkostí, divokostí a požadováním spravedlnosti.
Žijeme v hodně neučesaných časech – jak jinak, když dochází ke změně paradigmatu – a všichni hledáme správnou míru a vyváženost. Cesta k tomu bude vždycky pár kroků dopředu, do strany a zpět. Má to tak být, neboť hledáme, zkoumáme, nevíme, učíme se řídit svým instinktem a čistou přirozeností, které se léta a staletí nedostaly ke slovu. Důvěřujme téhle cestě, nebojme se na ní umazat, zakopnout a spadnout – no a co – zvedneme se a jdeme dál, jen na tom záleží.
Buďme teď sami se sebou a se svými pocity. I když mohou být velmi těžké, není to celý obrázek o vaší situaci, jen vy rozhodujete, jak tohle dopadne a jestli zůstanete na kolenou, v apatii, v oběti, v pochybnostech, v zajetí myšlenek, nebo se zvednete s vědomím, že jste a můžete víc. Je čas nechat promluvit svůj instinkt – ten hlas za strachem a odporem.
To je možná hlavní poselství pro tento týden: (po)vstaň bojovníku Světla. 

 

S láskou,
Anna
www.zijsvesvetlo.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *