Jak nechat minulost jít, obnovit energii a začít nový život

 

Není vždycky snadné zapomenout na minulé chyby a přestat na ně myslet. Přesto však je obnova neoddělitelnou součástí lidského života. Nikdy není pozdě začít znovu na čistém, nepopsaném papíře.Je dosti známá okřídlená věta: „Začít psát svůj život znovu je vždycky snazší, než změnit svůj rukopis“. Co je důležité? Jednat vždycky podle svého svědomí a nedovolit negativitě, aby měla navrch. Člověk musí žít podle zákonů univerza. Ty mu otevírají nové dveře a pomáhají zavřít ty staré.

Jak nechat minulost jít

Je to velmi prosté – musíte změnit situaci kolem sebe. Zkuste si ujasnit, co vás nutí připomínat si minulé chyby a nezdary. Okamžitě se toho zbavte. Najděte si nové koníčky, nové zájmy. Je jedno, jestli to bude sport, knihy nebo výtvarné umění.

Zapamatujte si důležitou věc – vaše myšlenky tvoří všechno, co je kolem vás. Myslete na dobré a pozitivní věci a všechno dobré a pozitivní nahradí to špatné. Jeden ze zákonů Vesmíru říká, že všechny dobré skutky se nám vrátí dvojnásob, stejně jako ty špatné. Konejte dobro, aby dobro zaplnilo váš životní prostor.

Buďte odvážní — přiznejte sami sobě věci, které je těžké přijmout. Řekněte si po pravdě, že jste slabí, bezmocní a depresivní. Cesta k nápravě a zdokonalení začíná tímto přiznáním.

Jak obnovit energii

Vytvořte si dobré návyky a zbavte se špatných. Ve zdravém těle zdravý duch, říkává se. Jestliže kouříte a rádi se napijete, nastal čas se s těmito zlozvyky rozloučit. Každý má sílu vůle. Využijte ji, abyste pomohli sami sobě.

Sledujte lunární kalendář a horoskop. Pomohou vám zjistit, čemu máte v tom kterém časovém období věnovat pozornost.

Odpočívejte jak náleží a naučte se správně uvolnit. I v zaměstnání se snažte každou hodinu alespoň na pět minut relaxovat.

Meditujte. Meditace jsou skvělým pomocníkem při obnově energie. Vyžadují však některé dovednosti, proto je budete muset nacvičovat. Meditace je jistou formou transu, který sami vyvoláte. Je to způsob komunikace s podvědomím.

Zbavte svůj domov negativity. Nejrozšířenější příčinou problémů s energií bývá přítomnost zdroje negativity v místě, kde žijeme. Může být nenápadný, je tedy třeba pravidelně a důkladně uklízet, zbavovat se starých, nepotřebných a poškozených věcí i rozbitého nádobí. K vytvoření správné atmosféry využijte pravidel feng shui.

Počátek nového života na sebe nenechá čekat. Pomozte změně i tím, že změníte svoje zvyky, svoje zájmy a najdete nové cíle pro svoje aktivity.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *